הרשמה לדילרים

הצטרף לתוכנית הדילרים של ציפ מחשבים בע"מ

צ’יפ שחזור מידע משיקה את תוכנית הדילרים, ואתם יכולים לצור הכנסה נוספת ללא מאמץ! על כל עבודת שחזור מידע מאושרת, תוכל לקבל 10% + מע”מ עמלה ממחיר השחזור ועוד לקוח מרוצה!

אנו מקבלים עבודות שחזור מידע מכל הארץ ומהעולם ובקשרים עסקיים עם חברות מובילות בתחום. ברשותנו צוות מהנדסי שחזור מידע מהמוערכים והטובים בעולם, המצויד בכלים המתקדמים ביותר בתחום, חדר נקי בתקן ISO 5 וכמובן ידע שמתעדכן כל כמה חודשים בקורסים והשתלמויות בחו”ל. כמו כן לחברת צ’יפ מחשבים יש את ההסמכה הבינ”ל היחידה בארץ ללימוד שחזור מידע מקצועי. 

בנוסף אנו ספקים מורשים של משרד הביטחון בנושא שחזור מידע.

חברתינו ערוכה לעבודות SOS במתכונת 7\24 ומבינה את חשיבות המידע לעסקים שכל המידע העסקי שלהם קרס. לא ננוח עד שנחזיר את העסק לפעילות סדירה בזמן המהיר ביותר. אצלנו, צוות המעבדה מקבל מקרים שחברות אחרות “הרימו ידיים” ולרוב מצליח לשחזר את המידע ללקוח, אחוז ההצלחה שלנו עומד על 97%.

ברזומה שלנו אלפי מקרים ופרויקטים בארץ ובחו”ל. בין לקוחותינו חברות ביטחוניות, אירגונים ממשלתים, ספריות ציבוריות, משרדי עו”ד ושחזורים חקירתיים, בתי חולים וכמובן לקוחות פרטיים. עבודתינו היא בחיסיון מוחלט לפי חוזה לדרישת הלקוח.

התמחותינו העיקרית היא בשחזור שרתי איחסון, מערכי RAID, HDD והתקני Flash\SSD, כרטיסי זיכרון של מכשירי סלולר וטאבלט. כמו כן אנו זולים מהמתחרים המקצועיים בתעשייה, כתבה על כך פורסמה בגלובס.

התוכנית מתאימה לחנויות מחשבים, מעבדות שירות, טכנאים פרטיים, וחברות מסחריות העוסקות באחסון מידע.

לפרטים נוספים והרשמה, אנא מלאו את הטופס הנ”ל ונחזור אליכם בהקדם.