הצטרף לתוכנית הדילרים של ציפ מחשבים בע"מ

צ'יפ שחזור מידע משיקה את תוכנית הדילרים, ואתם יכולים לצור הכנסה נוספת ללא מאמץ! על כל עבודת שחזור מידע מאושרת, תוכל לקבל 10% + מע"מ עמלה ממחיר השחזור ועוד לקוח מרוצה!

  • אנו מקבלים עבודות שחזור מידע מכל הארץ ומהעולם ובקשרים עסקיים עם חברות מובילות בתחום. ברשותנו צוות מהנדסי שחזור מידע מהמוערכים והטובים בעולם, צוות שחזור המידע מצויד בכלים המתקדמים ביותר בתחום, חדר נקי בתקן ISO 5 וכמובן ידע המהנדסים שמתעדכן כל כמה חודשים בקורסים והשתלמויות בחו"ל, כמו כן לחברת צ'יפ מחשבים יש את ההסמכה הבינ"ל היחידה בארץ ללימוד שחזור מידע מקצועי, בנוסף אנו ספקים מורשים של משרד הביטחון בנושא שחזור מידע.
  • חברתינו ערוכה לעבודות SOS במתכונת 7\24 ומבינים את חשיבות המידע לעסקים שכל המידע העסקי שלהם קרס. לא ננוח עד שנחזיר את העסק לפעילות סדירה בזמן המהיר ביותר.  אצלנו, צוות המעבדה מקבל מקרים שחברות אחרות "הרימו ידיים" ולרוב מצליח לשחזר את המידע ללקוח, אחוז ההצלחה שלנו עומד על 97%.
  • ברזומה שלנו אלפי מקרים ופרויקטים בארץ ובחו"ל, חברות ביטחוניות, אירגונים ממשלתים, ספריות ציבוריות, משרדי עו"ד ושחזורים חקירתיים, בתי חולים וכמובן לקוחות פרטיים.עבודתינו היא בחיסיון מוחלט לפי חוזה לדרישת הלקוח.
  • התמחותינו העיקרית היא בשחזור שרתי איחסון, מערכי RAID, HDD והתקני Flash\SSD, מכשירי סלולר וטאבלט. כמו כן אנו זולים באופן מסורתי מהמתחרים המקצועיים בתעשייה, כתבה על כך פורסמה בגלובס

התוכנית מתאימה לחנויות מחשבים, מעבדות שירות, טכנאים פרטים, חברות מסחריות העוסקות באחסון מידע.

לפרטים נוספים והרשמה, אנא מלאו את הטופס הנ"ל ונחזור אליכם בהקדם.

שם מלא

שם חברה

טלפון

נייד

פקס

דואל

כתובת

תוכן ההודעה

הנני מסכים לתנאים ותקנון החברה

שלח פרטים