שחזור דיסק הליום

דיסק הליום

כונני דיסק קשיח שמאחסנים נתונים על דיסקים מסתובבים (בשפה המקצועית פלטות). הפלטות ממוקמות במתחם מלא באוויר ההבדל הוא שבכוננים קשיחים הליום מחליפים את האוויר בתוך המתחם בגז הליום.

היתרונות

קיבולת אחסון מוגברת- ניתן לאחסן יותר נתונים מכיוון שגז ההליום מאפשר להציב יותר פלטות וראשי קריאה כתיבה באותו חלל. המשמעות היא שלדיסק הליום יכול להיות נפח אחסון גדול יותר

ביצועים כלליים גבוהים יותר- הצפיפות הנמוכה יותר של ההליום גורמת לסיבוב דיסק חלק יותר, מה שמביא לקצב העברת נתונים גבוה יותר וזמן חיפוש קצר יותר, ומשפר את הביצועים.

צריכת חשמל נמוכה יותר- על ידי שימוש בהליום במקום באוויר, כוננים אלה צורכים פחות חשמל ואנרגיה.

אמינות משופרת- גז הליום יוצר סביבה יציבה יותר בתוך הכונן, ומפחית מערבולות ובלאי של רכיבים מכניים. דבר זה הופך את הכוננים הקשיחים של הליום לבחירה אמינה יותר במיוחד לאחסון נתונים קריטיים.

 

החסרונות

מאוד יקר– גז ההליום נגיר יותר מאוויר ועלות הדיסק בהתאם.

אורך החיים מוגבל.

ההליום בורח עם הזמן– בלי קשר לעמידות האיטום ההליום בורח, מה שגורם לדיסק להפסיק לעבוד בצורה תקינה.

שחזור מידע– כמעט ואין אנשים בעולם שיודעים לשחזר דיסק מהסוג הזה.

 

חשוב לנו לתת מענה לבעיה ולכן הצוות שלנו עבד הדרכה והכשרה ספציפית על דיסק הליום. והחל מהיום אנחנו משחזרים גם דיסקים מסוג הליום

 

אנחנו בודקים את הכונן כדי לגלות מה גרם לאובדן נתונים ולחשב את רמת הנזק. בהתבסס על תוצאות הבדיקה, אנחנו בוחרים את אסטרטגיית שחזור הנתונים המתאימה ביותר. זה עוזר לנו להשיג את השחזור המקסימלי של נתונים שאבדו, פגומים או שנמחקו.

הדיסק קשיח לא מגיב או שנשמע ממנו צליל "מוזר"

[תיקתוק] ויש בתוכו מידע חשוב? אל תקחו סיכון! כדי להגדיל את הסיכוי להציל את המידע שלך עלייך לכבות את המחשב ולנתקו מהחשמל כדי למנוע נזק נוסף, ולצור איתנו קשר. במעבדה מוסמכת ומקצועית נוכל לבצע את הבדיקה הראשונית ולתת את כל הפרטים על השחזור.

בטלפון: 03-9421400

אנא אל תנסו להתעסק עם הדיסק במעבדות לא מקצועיות עם ציוד לא מתאים,
ככה הסיכוי לשחזור יקטן, אך המחיר וזמן העבודה יגדלו.

המידע נחוץ לך מיד?
צור קשר עם טכנאי 03-9421400, בוואטסאפ 054-9421406 או בשיחת חירום 052-6212150