לקוחות ממליצים

הגעתי לצ’יפ מחשבים עם בעיה בשחזור חומר חשוב שאיבדתי. תוך זמן קצר קיבלתי את החומר. עוד לפני ששילמתי דאגו להראות לי את כל החומר ולוודא איתי שזה החומר החשוב שאיבדתי.

השירות היה מהיר, אדיב ומקצועי. 

אורי גלר

ברצוני לציין לשבח ולשירות מעל המצופה מצ’יפ מחשבים. ראשית ברמה המקצועית,הגעתי למעבדה לאחר שטובי אנשי הסיסטם שהכרתי, די התייאשו מזיכרון ה-SSD שלי ואמרו לי כי לא ניתן לשחזרו בשל סוג הפגיעה בדיסק והצפנה מאוד מסובכת. בנוסף לכך,למעלה משבועיים מעבדה אחרת העוסקת בתחום הגיבוי והשחזור “משכו” אותי בהלוך ושוב והסבו לי נזק כלכלי עצום, בכל ההתנהלות חסרת האחריות שלהם. הגעתי לצ’יפ מחשבים ביום שלישי בשעות הבוקר,באקראי לאחר שעברתי ליד המעבדה. השארתי לבדיקה את הזיכרון לבדיקה ולאחר מס’ שעות יצרו עימי קשר ומסרו לי הצעת מחיר ותאריך יעד לשחזור. לאחר שההסכמתי,המחשב חיכה לי למחרת,כמה שעות לפני תום השעה-לה הם התחייבו. חייב לציין, כנותן שירות במדינת ישראל,לא נתקלתי ממזמן בכזה עסק מקצועי,אמין ,מדוייק ואנושי. ממליץ עליהם בחום. בשל התחום האפור,המנצל מצוקה של אדם ברגע קריטי שבו הוא צריך את המידע. נמצאים שם הרבה כאלו ש….
הזהרו משרלטנים !!!

ברק

שלום רב,

אני אישית בקשר עם חברתכם כ-6 שנים, במשך השנים יצא לי כמה פעמים לשלוח אליכם דיסקים קשיחים לשחזור חומר. אני רוצה לציין לטובה שהשירות והאדיבות של נציגי מכירות שלכם (ישי מורד ודרור טנדליך) היו תמיד מעל ומעבר. כמו כן גם המקצועיות שלכם היא ברמה גבוהה מאוד. בכל פעם שקיבלתי בחזרה דיסק קשיח לאחר שחזור חומר, הלקוח היה מאוד מרוצה מתוצאות העבודה שלכם שהיו מעל כל הציפיות.

מבחינת עלויות, המחירים שלכם הם מאוד סבירים יחסית למתחרים. בתקווה להמשך שיתוף פעולה מוצלח, אני מאחל לכם הרבה הצלחות ו”יישר כוח”

יחידת המחשוב ומערכות המידע

צוות מקצועי רמת שירות גבוהה יחס
אנושי תודה אישית לישי אריק יחיאל ואלון על השירות המעולה והיחס האישי. קיבלתי את הדיסק עם כל החומר הרגיש שנמחק לי בטעות יישר כח עלו והצליחו
צוות מדהים שירות מעולה שאין לתאר במילים

גליה

כבר הרבה זמן שיחידת המחשוב של בית חולים קפלן עובדת עם חברתכם בשת”פ. במשך הזמן שלחנו לא מעט דיסקים לשחזור חומרים (יש לציין שמדובר בחומרים סודיים וחשובים ביותר)
והשירות שקיבלנו היה מעולה, הן בפן המקצועי והן בפן האישי.

לירן אל

מקצוענים, השירות שלהם מדהים, זמינות ומענה לכל שאלה , דואגים לאיסוף הכונן, מעדכנים אותך בכל שלב איפה אתה עומד מבחינת עלויות והן מבחינת דרכי העבודה, הסבר ברור מה בדיוק נשבר ואיך בדיוק הם מתקנים, מה הם אחוזים להצלחה וכן הלאה. ומאפשרים לך לבחור בכל שלב כיצד להתקדם. מאוד אמינים, שחזרו לי את כל החומר, אפילו שזה היה מקרה של שבירת הראשים (שזה מאוד מסובך- והיה צורך בהחלפת חלקים). המחיר זול יחסית בהשוואה לאחרים, ממליצה בחום, תודה לכם, הייתם מקסימים:)

שי

ציפ שלום
שיחזרתי HD פרטי בנפח 2T לקח קצת זמן אבל למעלה מ 99% מהחומר שוחזר, גם לאחר השיחזור שאלות שנשאלו נענו במקצועיות ובאדיבות.
סה”כ מרוצה מהשירות.

שי מאיר

חברים, הצלתם לי את החומר מהמחשב הנייד, עבודה מהירה ומקצועית, עמדו איתי בקשר לאורך זמן הטיפול, תאמו הגעה, חסכו לי הרבה זמן וכאב ראש, גם חומר ששוחזר במלואו וגם שירות מדהים. תצליחו!

 

אילן

שלום רב,
שחזור מידע מצויין, שירות מעולה ע”י אלון עוזר, שירות מהיר ואדיב.
הזמנתי עבודות שחזור אצלכם ואמשיך לעבוד איתכם !
בברכת סוף שבוע נעים.

יוסי מזרחי